Przejdź do treści

Firma LMF Group S.A. jest tworzona przez ludzi z pasją, którzy od 20 lat zdobywali doświadczenie i odnosili sukcesy w różnych branżach i obszarach działalności biznesowej.

Tworzyliśmy produkty i kanały ich sprzedaży oraz rozwijaliśmy działy biznesowe.
Realizowaliśmy projekty, wdrażaliśmy nowe systemy i tworzyliśmy procesy usprawniające działanie przedsiębiorstw. Działaliśmy blisko produkcji, integrowaliśmy systemy IT, współpracowaliśmy z ludźmi wsłuchując się w ich potrzeby i pomysły na usprawnienia.
Połączyła nas chęć wspierania firm w ich rozwoju, a współpraca z nami to obniżenie kosztów firm poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, dostarczanie wiedzy w projektach transformacji cyfrowej i Przemysłu 4.0 oraz pomoc we wdrażaniu Scrum, Agile oraz Lean
Management w strukturach firm.

Nasz zespół to eksperci, którzy od 20 lat wspierają firmy w obszarach optymalizacjii doskonalenia produkcji, projektach rozwojowych oraz wdrożeniach systemów informatycznych wspierających cele biznesowe przedsiębiorstw.

Jesteśmy zespołem konsultantów i doradców. Nie jesteśmy integratorem technologii ani przedstawicielem jednego konkretnego producenta. Dzięki współpracy z czołowymi firmami specjalizującymi się w danych obszarach technologicznych zapewniamy wsparcie w realizacji złożonych projektów. Czas gra ogromną rolę, dlatego zamiast specjalizować się w danych technologiach przedstaw nam swoje oczekiwania, a my pomożemy Ci podjąć najlepsze decyzje w procesie wdrożenia zmian w Twojej firmie, zapewniając jej dostęp do najnowszych trendów i rozwiązań.