Przejdź do treści

Przemysł 4.0

Kamil_Krzywicki

Kamil Krzywicki

Ewangelista Transformacji Cyfrowej i innowacyjnych technologii IT.
Konsultant ds. projektów cyfrowych

Zdobywałem doświadczenie menadżerskie jako Dyrektor Handlowy w Komputronik Biznes Sp. z o.o., gdzie rozwiałem biznes oraz budowałem zespół doradców IT. Brałem udział w tworzeniu Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0. i współtworzyłem rozwiązania biznesowe wspierające potrzeby klientów w tym obszarze.

Wspieram firmy we wdrażaniu rozwiązań IT gwarantujących ciągłość działania i bezpieczeństwo danych jako Account Executive w firmie Dell Technologies. Budowałem kanał sprzedaży rozwiązań Open Source i Security w Veracomp S.A wskazując przedsiębiorstwom model tworzenia otwartych rozwiązań IT, obniżania TCO i zapewniania bezpieczeństwa dla danych.

Uwielbiam współpracować z ludźmi, dzielić się wiedzą i szukać rozwiązań dedykowanych dla danego sektora oraz konkretnych potrzeb biznesowych.

Lean i Agile

Tomasz Małota

Managing Director, Certified Scrum Master PSM & PSPO,
Agile PM, Konsultant Lean & Kanban

Jestem konsultantem metodologii Agile, posiadam dogłębną wiedzę na temat produkcji, sprzedaży, procesów finansowych i planowania strategicznego. Wspierałem Instytut Doskonalenia Produkcji w obszarze Lean, Scrum i samoorganizacji.

Posiadam udokumentowane doświadczenie w restrukturyzacji firm, optymalizacji kosztów operacyjnych i procesów biznesowych, a także w pozyskiwaniu kluczowych klientów, poprawie rentowności i przepływu gotówki.

Mam wysoko rozwinięte umiejętności budowania relacji, które wykorzystuję podczas wdrażania zwinności w zespołach związanych z produkcją jako SCRUM Master.

Tomasz_Malota
Michal_Szpor

Michał Szpor

Doradzca Lean Management, Project Manager, Interim Manager, facylitator dla dużych zespołów, projektant efektywnych spotkań oraz trener

Posiadam bogate doświadczenie menedżerskie na różnych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach (m.in. Saint-Gobain, ArcelorMittal). Skupiam się na zarządzaniu projektami, szczupłej produkcji, ciągłym doskonaleniu, doskonałości zarządzania, zdrowiu i bezpieczeństwie. Uwielbiam robienie rzeczy. Jestem komunikatywny i zorientowany na rozwiązania.

Mam pasję do trenowania i inspirowania innych, przekazywania wiedzy i doświadczenia. Narzędzia, z których korzystam to: audyty produkcyjne, coaching i szkolenia biznesowe, kreatywne metody zwiększania innowacyjności i motywacji zespołu.

Zarządzanie projektem

Magdalena Kiwak

Sales and Export Director, inżynier produkcji, Rozwój biznesu i współpraca z kluczowymi klientami

Zdobywałam doświadczenie menedżerskie na różnych stanowiskach w korporacjach branży elektrycznej, zarządzałam rozproszonymi zespołami, rozwijałam nowe rynki w regionach EMEA, Australii czy Nowej Zelandii (WMEltar, Amatech-Amabud Elektrotechnika , Skoff, Lug Light Factory).

Koordynowałam współpracę w ramach dużych projektów z kluczowymi klientami. Dbam o terminowość realizacji, negocjuję najlepsze ceny dla klienta, zapewniam wsparcie na etapie realizacji założonych planów oraz zgodnie z ustalonym celem i budżetem danego przedsięwzięcia.

Mam pasję do współpracowania z ludźmi, cenię sobie terminowość i wysoką jakość.

Magdalena_Kiwak